Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 15:00
AH119
L.Vršovice - Chodov
31 : 31
3.4. 12:00
AH105
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
20 : 25
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
9.10. 15:00
AH018
Lovosice - Chrudim
30 : 15
26.9. 12:00
AH002
TJ Kutná Hora - Louny
20 : 44
1.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:30
AJ092
Kobylisy - Jičín
23 : 28
9.10. 13:00
AJ018
Lovosice - Strakonice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
Žákovská liga starších žáků
16.4. 14:00
AO186
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
16.4. 11:30
AO184
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
16.4. 10:30
AO183
Talent A - Lovosice A
19 : 16
16.4. 08:00
AO181
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
2.liga žen Č
3.10. 17:00
AS013
Kobylisy B - Tachov STD
34 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
1.5. 11:30
AW118
Kobylisy - J.Hradec
39 : 20
12.3. 10:30
AW086
Háje - HC Plzeň
17 : 20
31.10. 10:30
AW040
Háje - Písek
12 : 27
Přebor Prahy žen
12.6. 17:00
BB082
Turnov - Háje
18 : 19
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
15.4. 18:15
BB048
Turnov - Kobylisy II C
31 : 29
5.11. 19:45
BB017
Turnov - Střešovice
17 : 20
15.10. 18:15
BB035
Turnov - Mělník
33 : 13
Společná regionální liga
17.4. 17:00
CR033
L.Vršovice A - Zruč n.S.
27 : 18
Oblastní přebor - muži
21.5. 18:00
IA023
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
Severočeská liga muži
14.5. 10:30
MU-025
Česká Lípa - Varnsdorf
22 : 13
9.4. 09:00
MU-021
Chemička "B" - Liberec
19 : 22
Severočeská liga stž
10.10. 14:15
SH5208
Lovosice B - Louny
9 : 15
10.10. 13:30
SH5207
Liberec - Tygři UL
16 : 10
10.10. 12:45
SH5206
Jablonec - Lovosice B
18 : 11
10.10. 11:15
SH5204
Liberec - Lovosice B
23 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.