Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Nesvadba
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
14.5. 16:30
AA151
Dukla - Hranice
25 : 14
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 18:00
AA062
Zubří - Brno
38 : 28
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
13.10. 18:00
AA035
Brno - Hranice
28 : 36
9.10. 10:30
AA030
Karviná - Lovosice
27 : 27
26.9. 11:00
AA013
Přerov - Hranice
23 : 27
11.9. 17:00
AA005
Brno - Karviná
30 : 31
W.H.I.L.
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
19.3. 17:00
AP156
Poruba - J.Hradec
24 : 22
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
5.3. 17:00
AP144
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
12.2. 17:30
AP120
Olomouc - Michalovce
27 : 23
15.1. 17:00
AP095
Poruba - Zlín
25 : 25
6.11. 18:00
AP065
J.Hradec - Poruba
23 : 29
27.10. 15:30
AP056
Zlín - Trenčín
33 : 28
23.10. 18:00
AP044
Trenčín - Michalovce
30 : 39
Český pohár žen
28.12. 19:00
AY031
Slavia - Zlín
38 : 26
10.12. 19:15
AY026
Poruba - Veselí n.M.
30 : 31
25.10. 15:30
AY020
Zlín j. - Zlín
18 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.