Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 17:00
AA190
Brno - Třeboň
31 : 26
29.5. 10:30
AA159
Karviná - Lovosice
25 : 24
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
7.5. 16:30
AA150
Dukla - Karviná
28 : 23
10.4. 10:30
AA136
Hranice - Dukla
23 : 27
9.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
6.3. 11:00
AA115
Přerov - Brno
32 : 28
5.3. 17:00
AA118
Hranice - Karviná
23 : 27
6.2. 10:00
AA096
Lovosice - Karviná
37 : 25
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
11.12. 17:00
AA088
Brno - Jičín
24 : 24
4.12. 17:00
AA083
Lovosice - Dukla
31 : 28
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 10:30
AA019
Přerov - Karviná
34 : 40
18.9. 10:20
AA011
Jičín - Třeboň
28 : 24
1.liga mužů
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
1.liga starších dorostenců
26.2. 15:00
AG082
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 20
Český pohár mužů
29.9. 20:30
AN053
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
W.H.I.L.
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
22.1. 17:00
AP103
Zlín - Bánovce n.B.
26 : 26
15.1. 18:00
AP093
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
23.10. 11:00
AP043
Zlín - Olomouc
23 : 23
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
4.9. 15:00
AP006
Písek - Šaľa
30 : 34
1.liga žen
19.3. 15:30
AR093
Liberec - Č.Budějovice
34 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.