Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
26.3. 09:30
AX073
Vlčnov - Zlín
19 : 38
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
6.11. 13:00
AX045
Kunovice - Olomouc
15 : 31
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Jihomoravská liga mužů
9.4. 18:45
LA081
HK Ivančice B - Bohunice B
23 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.4. 13:30
LJ043
Ivančice - Měnín
24 : 7
Středomoravská liga muži
29.5. 10:30
OA118
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
21.5. 12:30
OA109
Zlín B - Senice
40 : 31
1.5. 10:30
OA091
Senice - Tatran Litovel B
12 : 21
16.4. 15:00
OA089
U.Hradiště - Bystřice "B"
23 : 22
2.4. 16:00
OA073
Žeravice - Senice
25 : 25
23.10. 17:00
OA048
U.Hradiště - Uničov
17 : 30
28.9. 15:00
OA061
Droždín - Senice
33 : 30
25.9. 15:00
OA023
Bystřice "B" - U.Hradiště
27 : 23
4.9. 15:00
OA006
Droždín - Žeravice
32 : 15
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ030
Litovel - Olomouc
22 : 30
21.5. 10:45
OJ022
Zlín - V. Bystřice
40 : 20
10.4. 10:30
OJ009
Luhačovice - Olomouc
24 : 31
Divize starší žáci
1.5. 09:00
OK013
Senice - Napajedla
14 : 13
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 10:00
OL020
Veselí n.M. - Holečkova
32 : 19
Divize starších žaček
2.4. 13:30
OM006
Žeravice - Měnín
29 : 5
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON030
Litovel - Olomouc
15 : 21
21.5. 09:30
ON022
Zlín - V. Bystřice
15 : 23
10.4. 09:30
ON009
Luhačovice - Olomouc
23 : 28
Divize mladších žáků
8.5. 15:00
OP017
UP HSC Olomouc - Šumperk
18 : 14
2.4. 14:45
OP006
Žeravice - Šumperk
19 : 15
Středomoravská liga mladších žaček
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
2.4. 12:30
OS006
Žeravice - Zora Olomouc
10 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.