Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
10.4. 14:30
AI110
Luhačovice - V. Bystřice
20 : 38
20.3. 10:30
AI095
Hranice - Vsetín
45 : 18
13.2. 14:30
AI070
V. Bystřice - Maloměřice
41 : 13
28.11. 14:00
AI054
Hranice - Luhačovice
50 : 9
17.10. 11:00
AI021
Zlín - Hranice
33 : 28
1.liga mladších dorostenců M
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
28.11. 12:30
AK054
Hranice - Zubří
25 : 43
17.10. 09:00
AK021
Zlín - Hranice
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 12:48
AO133
Jablonec - HK KP Brno
18 : 14
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
6.3. 09:12
AO127
Talent A - Jablonec
17 : 13
6.3. 08:00
AO125
HK KP Brno - N. Veselí
18 : 17
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
8.5. 17:00
AT122
Olomouc - Kunovice
23 : 23
20.2. 17:00
AT069
Olomouc - Bohunice
31 : 33
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
6.11. 15:00
AT045
Kunovice - Měnín
40 : 11
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.