Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
25.9. 17:00
LA005
D. Cerekev - Újezd u Brna
31 : 29
Divize mužů
21.5. 19:00
LB045
Brno B - Bystřice n.P.
27 : 24
15.5. 11:00
LB041
Hostěrádky - Bystřice n.P.
14 : 14
17.4. 15:00
LB050
SHC Maloměřice B - Brno B
24 : 33
12.11. 18:00
LB003
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
37 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
15.6. 17:00
LF113
Sokolnice - Juliánov
3 : 35
29.5. 09:00
LF110
Ivančice - Újezd u Brna
44 : 29
25.5. 17:00
LF173
Sokolnice - SHC Maloměřice
19 : 39
21.5. 14:30
LF114
Telnice - HK KP Brno
19 : 32
20.3. 17:30
LF126
HK KP Brno - Sokolnice
49 : 9
10.10. 14:30
LF021
Sokolnice - Telnice
16 : 35
3.10. 09:20
LF009
N. Veselí - Sokolnice
48 : 8
25.9. 15:30
LF005
D. Cerekev - HK KP Brno
11 : 36
Jihomoravská liga st. žákyň
19.9. 13:45
LG006
Bohunice A - Měnín
18 : 4
Jihomoravská liga ml. žáků
15.6. 18:15
LH113
Sokolnice - Juliánov
3 : 8
15.6. 18:15
LH113
Sokolnice - Juliánov
8 : 10
21.5. 13:00
LH114
Telnice - HK KP Brno
19 : 16
21.5. 13:00
LH114
Telnice - HK KP Brno
12 : 9
20.3. 16:00
LH126
HK KP Brno - Sokolnice
14 : 3
20.3. 16:00
LH126
HK KP Brno - Sokolnice
8 : 3
10.10. 13:00
LH021
Sokolnice - Telnice
2 : 14
10.10. 13:00
LH021
Sokolnice - Telnice
2 : 29
3.10. 10:30
LH006
N. Veselí B - Sokolnice
24 : 8
3.10. 10:30
LH006
N. Veselí B - Sokolnice
10 : 4
3.10. 08:00
LH009
N. Veselí A - Sokolnice
26 : 7
3.10. 08:00
LH009
N. Veselí A - Sokolnice
14 : 2
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 13:00
LJ050
Bohunice - Měnín
10 : 7
Divize starších žaček
14.5. 11:30
OM021
Měnín - Žeravice
10 : 33
16.4. 13:00
OM012
Měnín - Kunovice
7 : 21
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
12.9. 11:00
OE003
Měnín - Zlín "A"
2 : 44
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.