Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.liga starších dorostenců M
17.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 15:00
AK103
Brno - Maloměřice
27 : 27
19.3. 19:00
AK091
Brno - Prostějov
38 : 31
12.12. 12:30
AK063
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
3.10. 12:30
AK008
N.Veselí - Zlín
34 : 13
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 16:00
AM077
Sokolnice - Bystřice p.H.
24 : 35
10.10. 16:00
AM014
Sokolnice - Velké Meziříčí
16 : 41
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 13:24
AO134
N. Veselí - Zubří A
16 : 21
6.3. 12:12
AO132
Zubří A - Talent A
13 : 23
6.3. 11:00
AO130
Jablonec - N. Veselí
15 : 10
6.3. 09:48
AO128
HK KP Brno - Zubří A
20 : 27
6.3. 08:36
AO126
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
2.liga žen M
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - HSK Vlčnov
42 : 21
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
11.9. 17:00
AT003
Bohunice - Olomouc
12 : 28
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 15:00
AX117
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
2.10. 15:00
AX014
Bohunice - Kunovice
30 : 14
11.9. 15:00
AX003
Bohunice - Poruba
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
23.1. 15:15
AZ040
Most - Otrokovice
7 : 18
23.1. 13:00
AZ037
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
23.1. 10:00
AZ033
Most - Bohunice A
7 : 24
Jihomoravská liga mužů
29.5. 10:30
LA069
HK Ivančice B - Újezd u Brna
23 : 28
14.5. 17:00
LA060
Třešť - Újezd u Brna
29 : 39
28.11. 17:00
LA043
Třešť - Nové Bránice
29 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.