Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.liga starších dorostenců M
17.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 15:00
AK103
Brno - Maloměřice
27 : 27
19.3. 19:00
AK091
Brno - Prostějov
38 : 31
12.12. 12:30
AK063
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
3.10. 12:30
AK008
N.Veselí - Zlín
34 : 13
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 16:00
AM077
Sokolnice - Bystřice p.H.
24 : 35
10.10. 16:00
AM014
Sokolnice - Velké Meziříčí
16 : 41
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 13:24
AO134
N. Veselí - Zubří A
16 : 21
6.3. 12:12
AO132
Zubří A - Talent A
13 : 23
6.3. 11:00
AO130
Jablonec - N. Veselí
15 : 10
6.3. 09:48
AO128
HK KP Brno - Zubří A
20 : 27
6.3. 08:36
AO126
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
2.liga žen M
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - HSK Vlčnov
42 : 21
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
11.9. 17:00
AT003
Bohunice - Olomouc
12 : 28
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 15:00
AX117
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
2.10. 15:00
AX014
Bohunice - Kunovice
30 : 14
11.9. 15:00
AX003
Bohunice - Poruba
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
23.1. 15:15
AZ040
Most - Otrokovice
7 : 18
23.1. 13:00
AZ037
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
23.1. 10:00
AZ033
Most - Bohunice A
7 : 24
Jihomoravská liga mužů
29.5. 10:30
LA069
HK Ivančice B - Újezd u Brna
23 : 28
14.5. 17:00
LA060
Třešť - Újezd u Brna
29 : 39
28.11. 17:00
LA043
Třešť - Nové Bránice
29 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.