Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starších dorostenek
16.10. 13:00
AU025
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
3.10. 13:00
AU013
Kobylisy - Zlín
20 : 37
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 16:45
AW025
SVŠ Plzeň - KF Ledeč n. S.
22 : 18
3.10. 11:30
AW013
Kobylisy - KF Ledeč n. S.
24 : 15
11.9. 11:00
AW006
H.Brod - Háje
35 : 18
Český pohár žen
12.12. 11:00
AY029
J.Hradec - Zlín
21 : 26
8.11. 17:30
AY018
Slavia j. - J.Hradec
25 : 34
24.9. 19:45
AY010
Střešovice - SVŠ Plzeň A
16 : 20
Přebor Prahy mužů
14.6. 20:00
BA088
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
30.5. 20:00
BA077
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 25
29.5. 19:00
BA074
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
15.5. 18:50
BA063
L.Vršovice B - S.Vršovice B
30 : 22
4.5. 18:30
BA057
Sorry HáK - Čambavamba
25 : 33
27.4. 18:00
BA050
Všenory - L.Vršovice B
24 : 20
11.4. 19:15
BA048
Slavia B - Sorry HáK
34 : 22
8.11. 20:45
BA004
Sparta - Praha 4 "C"
18 : 23
25.10. 19:15
BA044
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
11.10. 19:30
BA032
L.Vršovice B - Sorry HáK
26 : 25
10.10. 19:00
BA033
Všenory - Praha 4 "B"
25 : 34
26.9. 20:00
BA018
S.Vršovice B - L.Vršovice B
21 : 26
1.1. 00:00
BA030
Sorry HáK - Sparta
28 : 24
Přebor Prahy žen
9.5. 18:45
BB061
Radlice - Astra B
22 : 30
19.4. 20:15
BB053
S.Vršovice B - Turnov
18 : 20
21.9. 18:30
BB016
Astra B - Radlice
22 : 21
5.9. 16:00
BB001
Háje - Astra B
25 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
21.9. 17:00
BD020
Astra - Kobylisy II
15 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
16.6. 17:00
BE060
Dukla 4 - Chodov
20 : 16
19.4. 19:15
BE038
S.Vršovice - Dukla 4
15 : 23
Společná regionální liga
29.5. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Slavia A
21 : 34
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.