Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 18:00
AA187
Kopřivnice - Brno
34 : 24
13.4. 19:00
AA173
Jičín - Přerov
28 : 15
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
19.2. 17:00
AA104
Třeboň - Brno
32 : 21
12.2. 17:00
AA097
Lovosice - Přerov
36 : 27
5.12. 10:30
AA079
Hranice - Přerov
31 : 24
24.11. 18:00
AA076
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
31.10. 12:00
AA049
Brno - Přerov
29 : 25
2.10. 17:00
AA024
Třeboň - Hranice
23 : 23
1.liga mužů
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
23.10. 17:00
AB028
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
10.10. 17:00
AB015
Jičín "B" - Bystřice p.H.
31 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 14:00
AJ079
Č.Budějovice - Kobylisy
19 : 21
10.10. 15:00
AJ015
Jičín - Louny
32 : 28
Český pohár mužů
4.9. 14:30
AN014
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
W.H.I.L.
8.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
33 : 29
30.4. 17:00
AP204
Most - Poruba
33 : 25
9.4. 18:00
AP181
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
26.3. 18:00
AP168
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
5.2. 15:00
AP116
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
29.1. 14:30
AP111
Slavia - Most
38 : 28
30.10. 17:00
AP059
Most - Michalovce
24 : 40
1.liga žen
11.5. 18:30
AR132
Liberec - Slavia j.
28 : 35
5.3. 13:00
AR080
Liberec - SVŠ Plzeň A
27 : 30
26.2. 12:00
AR075
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 29
16.10. 15:00
AR025
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
17 : 21
3.10. 15:30
AR013
Kobylisy - Zlín j.
26 : 27
18.9. 11:00
AR012
Liberec - Kobylisy
21 : 27
11.9. 13:00
AR006
H.Brod - Astra
27 : 17
1.liga starších dorostenek
26.2. 10:00
AU075
Č.Budějovice - HC Plzeň
26 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.