Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Burďák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:40
AO163
Lovosice A - N. Veselí
27 : 14
27.3. 13:50
AO162
Karviná A - Talent A
26 : 20
27.3. 11:20
AO159
Lovosice A - Talent A
13 : 25
27.3. 09:40
AO157
Talent A - N. Veselí
26 : 11
27.3. 08:50
AO156
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
20.2. 15:45
AT072
HSK Vlčnov - Karviná
24 : 36
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:45
AZ104
VŠ Plzeň - H. Brod
16 : 18
26.3. 15:00
AZ103
Písek B - Velké Meziříčí
18 : 18
26.3. 13:30
AZ101
H. Brod - Písek B
22 : 17
26.3. 12:45
AZ100
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 25
26.3. 11:15
AZ098
H. Brod - Zlín "A"
15 : 19
26.3. 10:30
AZ097
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
16 : 4
26.3. 09:00
AZ095
Velké Meziříčí - H. Brod
13 : 22
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
25.9. 12:30
LJ001
Hodonín - Ivančice
15 : 4
Středomoravská liga muži
29.5. 10:30
OA118
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.