Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Burďák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:40
AO163
Lovosice A - N. Veselí
27 : 14
27.3. 13:50
AO162
Karviná A - Talent A
26 : 20
27.3. 11:20
AO159
Lovosice A - Talent A
13 : 25
27.3. 09:40
AO157
Talent A - N. Veselí
26 : 11
27.3. 08:50
AO156
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
20.2. 15:45
AT072
HSK Vlčnov - Karviná
24 : 36
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:45
AZ104
VŠ Plzeň - H. Brod
16 : 18
26.3. 15:00
AZ103
Písek B - Velké Meziříčí
18 : 18
26.3. 13:30
AZ101
H. Brod - Písek B
22 : 17
26.3. 12:45
AZ100
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 25
26.3. 11:15
AZ098
H. Brod - Zlín "A"
15 : 19
26.3. 10:30
AZ097
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
16 : 4
26.3. 09:00
AZ095
Velké Meziříčí - H. Brod
13 : 22
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
25.9. 12:30
LJ001
Hodonín - Ivančice
15 : 4
Středomoravská liga muži
29.5. 10:30
OA118
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.