Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Adam Burďák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:40
AO163
Lovosice A - N. Veselí
27 : 14
27.3. 13:50
AO162
Karviná A - Talent A
26 : 20
27.3. 11:20
AO159
Lovosice A - Talent A
13 : 25
27.3. 09:40
AO157
Talent A - N. Veselí
26 : 11
27.3. 08:50
AO156
Karviná A - Lovosice A
23 : 12
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
20.2. 15:45
AT072
HSK Vlčnov - Karviná
24 : 36
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:45
AZ104
VŠ Plzeň - H. Brod
16 : 18
26.3. 15:00
AZ103
Písek B - Velké Meziříčí
18 : 18
26.3. 13:30
AZ101
H. Brod - Písek B
22 : 17
26.3. 12:45
AZ100
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 25
26.3. 11:15
AZ098
H. Brod - Zlín "A"
15 : 19
26.3. 10:30
AZ097
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
16 : 4
26.3. 09:00
AZ095
Velké Meziříčí - H. Brod
13 : 22
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
25.9. 12:30
LJ001
Hodonín - Ivančice
15 : 4
Středomoravská liga muži
29.5. 10:30
OA118
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.