Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vlastimil Švrček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
21.5. 15:00
NA138
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
15.5. 10:30
NA133
Krmelín - Třinec
22 : 5
16.4. 15:00
NA106
Polanka B - TJ Valašské Meziříčí
32 : 25
9.4. 10:30
NA105
TJ Valašské Meziříčí - Rožnov p/R
23 : 32
27.3. 14:00
NA172
Suchdol n/O - Třinec
28 : 16
26.3. 14:00
NA169
Krnov - Polanka B
16 : 17
19.3. 17:00
NA180
Třinec - Klimkovice
21 : 15
13.11. 11:30
NA078
Polanka B - Krnov
34 : 25
6.11. 11:00
NA066
Rožnov p/R - Suchdol n/O
27 : 23
24.10. 10:30
NA055
Třinec - Nový Jičín
17 : 20
17.10. 14:30
NA049
Suchdol n/O - Klimkovice
28 : 17
10.10. 10:30
NA042
Třinec - Krmelín
13 : 22
19.9. 13:00
NA020
Veselá "B" - Suchdol n/O
17 : 24
12.9. 14:00
NA010
Suchdol n/O - Nový Jičín
26 : 18
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB048
Uničov - Krmelín
10 : 14
28.5. 09:00
NB045
Trnávka - Krmelín
18 : 16
28.5. 09:00
NB047
Polanka - Krmelín
12 : 14
28.5. 09:00
NB046
Polanka - Uničov
16 : 6
30.4. 09:00
NB036
Uničov - Trnávka
16 : 16
30.4. 09:00
NB035
Polanka - Trnávka
19 : 19
30.4. 09:00
NB033
Krmelín - Trnávka
16 : 14
30.4. 09:00
NB031
Krmelín - Polanka
11 : 19
30.10. 08:30
NB023
Uničov - Trnávka
20 : 13
30.10. 08:30
NB019
Polanka - Uničov
18 : 14
30.10. 08:30
NB020
Polanka - Krmelín
26 : 17
30.10. 08:30
NB022
Uničov - Krmelín
11 : 15
SML Starší žáci
30.4. 12:30
NC085
Polanka - Rožnov p/R
20 : 12
30.4. 00:00
NC097
Ostrava A - Polanka
34 : 15
16.4. 12:00
NC093
Polanka - Zubří A
25 : 34
26.3. 00:00
NC068
Karviná A - Ostrava A
39 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.