Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Neuvirth
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
10.10. 14:00
AJ013
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL071
Chrudim - D.Králové
20 : 21
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
2.10. 13:30
AS014
1.HC Pardubice - Písek B
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
9.4. 11:00
AW103
KF Ledeč n. S. - S.Vršovice
32 : 16
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
2.10. 15:10
AW016
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
27 : 17
Žákovská liga starších žaček
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 16:50
AZ093
Písek B - Karviná
12 : 10
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:15
AZ087
Písek B - Liberec
18 : 15
5.3. 11:30
AZ084
Kobylisy II - Liberec
21 : 13
5.3. 10:10
AZ082
Liberec - Karviná
15 : 11
Oblastní přebor - muži
5.6. 10:30
IA030
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
14.5. 14:00
IA021
Turnov - D.Králové B
14 : 24
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
16.10. 11:00
IA005
D.Králové B - Turnov
32 : 21
12.9. 11:15
IA002
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
21 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
4.6. 10:00
IC031
D.Králové - Jičín
16 : 25
22.5. 09:30
IC027
D.Králové - Náchod
40 : 10
14.5. 13:00
IC025
Turnov - D.Králové
12 : 52
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.