Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 17:00
AF128
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
2.4. 18:30
AF104
Havířov - L.Zubří
40 : 25
26.2. 14:00
AF080
Trnávka - Havířov
24 : 27
27.11. 18:00
AF050
Paskov - Napajedla
26 : 30
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:00
AG125
Ostrava - Jičín
22 : 29
13.2. 12:00
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
13.11. 12:00
AG038
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
2.liga starších dorostenců M
10.4. 15:00
AI111
Polanka - Litovel
34 : 19
2.4. 10:00
AI103
Přerov - Maloměřice
33 : 24
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
11.12. 14:00
AK064
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
13.11. 10:00
AK038
Frýdek-Místek - Prostějov
44 : 14
17.10. 17:00
AK024
Karviná - Prostějov
52 : 13
SML Muži
7.5. 11:00
NA124
Hlučín - Veselá "B"
36 : 14
24.4. 17:00
NA162
Polanka B - Nový Jičín
26 : 24
19.3. 11:00
NA182
Rožnov p/R - Krnov
29 : 20
3.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
SML Starší žáci
19.3. 08:30
NC071
Rožnov p/R - F.-Místek A
16 : 31
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
SML Mladší žáci
19.3. 09:30
ND071
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
14 : 22
16.10. 11:30
ND026
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 14
SML Starší žačky
30.4. 11:00
NJ048
SK Opava - Poruba
10 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Most - S.Vršovice
22 : 35
video
online
Dukla jun. - Louny
34 : 30
video
online
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
video
online
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
video
online
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
22
19
1
2
690 : 504
39
2
Dukla jun.
22
14
3
5
674 : 543
31
3
Kolín
22
15
0
7
582 : 520
30
4
Ústí n.L.
22
14
1
7
622 : 557
29
5
Jablonec
22
11
2
9
531 : 517
24
6
1.HC Pardubice
22
10
2
10
604 : 568
22
7
Chomutov
22
11
0
11
546 : 571
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
533 : 556
21
9
TJ Sokol Bělá
22
8
1
13
491 : 597
17
10
Ml. Boleslav
22
6
2
14
557 : 590
14
11
Most
22
4
1
17
470 : 648
9
12
Náchod "B"
22
3
0
19
475 : 604
6
Tabulka střelců
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
150
Petr Vaněk
HK Chomutov
121
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
43
Vojtěch Srba
TJ Chemička Ústí n.L:
40
Jindřich Bada
HK Chomutov
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Jiřík
HK Chomutov
54
Michal Pokorný
HC Kolín
48
Michal Nováček
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.