Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 17:00
AF128
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
2.4. 18:30
AF104
Havířov - L.Zubří
40 : 25
26.2. 14:00
AF080
Trnávka - Havířov
24 : 27
27.11. 18:00
AF050
Paskov - Napajedla
26 : 30
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:00
AG125
Ostrava - Jičín
22 : 29
13.2. 12:00
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
13.11. 12:00
AG038
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
2.liga starších dorostenců M
10.4. 15:00
AI111
Polanka - Litovel
34 : 19
2.4. 10:00
AI103
Přerov - Maloměřice
33 : 24
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
11.12. 14:00
AK064
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
13.11. 10:00
AK038
Frýdek-Místek - Prostějov
44 : 14
17.10. 17:00
AK024
Karviná - Prostějov
52 : 13
SML Muži
7.5. 11:00
NA124
Hlučín - Veselá "B"
36 : 14
24.4. 17:00
NA162
Polanka B - Nový Jičín
26 : 24
19.3. 11:00
NA182
Rožnov p/R - Krnov
29 : 20
3.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
SML Starší žáci
19.3. 08:30
NC071
Rožnov p/R - F.-Místek A
16 : 31
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
SML Mladší žáci
19.3. 09:30
ND071
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
14 : 22
16.10. 11:30
ND026
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 14
SML Starší žačky
30.4. 11:00
NJ048
SK Opava - Poruba
10 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.