Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 17:00
AF128
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
10.4. 17:00
AF111
Polanka - Trnávka
32 : 32
2.4. 18:30
AF104
Havířov - L.Zubří
40 : 25
26.2. 14:00
AF080
Trnávka - Havířov
24 : 27
27.11. 18:00
AF050
Paskov - Napajedla
26 : 30
6.11. 18:00
AF036
Havířov - Napajedla
27 : 30
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:00
AG125
Ostrava - Jičín
22 : 29
13.2. 12:00
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
22 : 30
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
13.11. 12:00
AG038
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
2.liga starších dorostenců M
10.4. 15:00
AI111
Polanka - Litovel
34 : 19
2.4. 10:00
AI103
Přerov - Maloměřice
33 : 24
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
11.12. 14:00
AK064
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
13.11. 10:00
AK038
Frýdek-Místek - Prostějov
44 : 14
17.10. 17:00
AK024
Karviná - Prostějov
52 : 13
SML Muži
7.5. 11:00
NA124
Hlučín - Veselá "B"
36 : 14
24.4. 17:00
NA162
Polanka B - Nový Jičín
26 : 24
19.3. 11:00
NA182
Rožnov p/R - Krnov
29 : 20
3.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Krnov
30 : 18
SML Starší žáci
19.3. 08:30
NC071
Rožnov p/R - F.-Místek A
16 : 31
16.10. 12:30
NC026
Karviná A - Kopřivnice A
44 : 14
SML Mladší žáci
19.3. 09:30
ND071
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
14 : 22
16.10. 11:30
ND026
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 14
SML Starší žačky
30.4. 11:00
NJ048
SK Opava - Poruba
10 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.