Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
11.12. 18:00
AF061
Paskov - Přerov "B"
22 : 19
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
Žákovská liga starších žáků
5.3. 16:00
AO152
Dukla 6 - Lovosice A
10 : 16
5.3. 15:20
AO151
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
5.3. 12:00
AO146
Lovosice A - Ostrava A
13 : 22
5.3. 11:20
AO145
Zlín - Dukla 6
10 : 17
5.3. 08:40
AO141
Strakonice A - Lovosice A
14 : 14
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
11.9. 13:00
NA012
Hlučín - Krmelín
18 : 17
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
22.5. 09:00
NC111
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
14.5. 09:50
NC105
Vsetín - Polanka
33 : 20
12.3. 09:50
NC063
Vsetín - Kopřivnice A
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.