Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
11.12. 18:00
AF061
Paskov - Přerov "B"
22 : 19
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
Žákovská liga starších žáků
5.3. 16:00
AO152
Dukla 6 - Lovosice A
10 : 16
5.3. 15:20
AO151
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
5.3. 12:00
AO146
Lovosice A - Ostrava A
13 : 22
5.3. 11:20
AO145
Zlín - Dukla 6
10 : 17
5.3. 08:40
AO141
Strakonice A - Lovosice A
14 : 14
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
11.9. 13:00
NA012
Hlučín - Krmelín
18 : 17
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
22.5. 09:00
NC111
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
14.5. 09:50
NC105
Vsetín - Polanka
33 : 20
12.3. 09:50
NC063
Vsetín - Kopřivnice A
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.