Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
11.12. 18:00
AF061
Paskov - Přerov "B"
22 : 19
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
Žákovská liga starších žáků
5.3. 16:00
AO152
Dukla 6 - Lovosice A
10 : 16
5.3. 15:20
AO151
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
5.3. 12:00
AO146
Lovosice A - Ostrava A
13 : 22
5.3. 11:20
AO145
Zlín - Dukla 6
10 : 17
5.3. 08:40
AO141
Strakonice A - Lovosice A
14 : 14
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
11.9. 13:00
NA012
Hlučín - Krmelín
18 : 17
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
22.5. 09:00
NC111
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
14.5. 09:50
NC105
Vsetín - Polanka
33 : 20
12.3. 09:50
NC063
Vsetín - Kopřivnice A
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.