Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
13.11. 15:00
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
42 : 28
2.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
13.11. 11:00
AM038
Rožnov - Sokolnice
41 : 10
Žákovská liga starších žáků
5.3. 17:20
AO154
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
5.3. 16:40
AO153
Strakonice A - Zlín
15 : 11
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:40
AO147
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
5.3. 09:20
AO142
Karviná A - Zlín
23 : 6
12.2. 14:00
AO123
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 09:00
AO119
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
11.12. 17:20
AO030
Jičín - Úvaly
15 : 7
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 11:20
AO021
Košutka - Úvaly
18 : 7
11.12. 10:40
AO020
Lovosice A - Jičín
18 : 9
2.liga žen M
15.5. 13:00
AT126
Karviná - V. Meziříčí
26 : 34
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.3. 17:00
AX087
Karviná - Poruba
20 : 30
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
SML Muži
11.9. 15:00
NA013
Krnov - Třinec
16 : 21
SML Starší žáci
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
14.5. 12:30
NC107
Karviná A - Zubří A
31 : 25
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
9.10. 11:30
NC024
Kopřivnice A - F.-Místek A
16 : 26
5.9. 09:00
NC002
Zubří A - Vsetín
35 : 17
SML Mladší žáci
28.5. 08:30
ND084
Vsetín - TJ Rožnov p/R
14 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.