Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
13.11. 15:00
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
42 : 28
2.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
13.11. 11:00
AM038
Rožnov - Sokolnice
41 : 10
Žákovská liga starších žáků
5.3. 17:20
AO154
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
5.3. 16:40
AO153
Strakonice A - Zlín
15 : 11
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:40
AO147
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
5.3. 09:20
AO142
Karviná A - Zlín
23 : 6
12.2. 14:00
AO123
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 09:00
AO119
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
11.12. 17:20
AO030
Jičín - Úvaly
15 : 7
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 11:20
AO021
Košutka - Úvaly
18 : 7
11.12. 10:40
AO020
Lovosice A - Jičín
18 : 9
2.liga žen M
15.5. 13:00
AT126
Karviná - V. Meziříčí
26 : 34
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.3. 17:00
AX087
Karviná - Poruba
20 : 30
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
SML Muži
11.9. 15:00
NA013
Krnov - Třinec
16 : 21
SML Starší žáci
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
14.5. 12:30
NC107
Karviná A - Zubří A
31 : 25
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
9.10. 11:30
NC024
Kopřivnice A - F.-Místek A
16 : 26
5.9. 09:00
NC002
Zubří A - Vsetín
35 : 17
SML Mladší žáci
28.5. 08:30
ND084
Vsetín - TJ Rožnov p/R
14 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.