Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
13.11. 15:00
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
42 : 28
2.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
13.11. 11:00
AM038
Rožnov - Sokolnice
41 : 10
Žákovská liga starších žáků
5.3. 17:20
AO154
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
5.3. 16:40
AO153
Strakonice A - Zlín
15 : 11
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:40
AO147
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
5.3. 09:20
AO142
Karviná A - Zlín
23 : 6
12.2. 14:00
AO123
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 09:00
AO119
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
11.12. 17:20
AO030
Jičín - Úvaly
15 : 7
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 11:20
AO021
Košutka - Úvaly
18 : 7
11.12. 10:40
AO020
Lovosice A - Jičín
18 : 9
2.liga žen M
15.5. 13:00
AT126
Karviná - V. Meziříčí
26 : 34
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.3. 17:00
AX087
Karviná - Poruba
20 : 30
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
SML Muži
11.9. 15:00
NA013
Krnov - Třinec
16 : 21
SML Starší žáci
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
14.5. 12:30
NC107
Karviná A - Zubří A
31 : 25
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
9.10. 11:30
NC024
Kopřivnice A - F.-Místek A
16 : 26
5.9. 09:00
NC002
Zubří A - Vsetín
35 : 17
SML Mladší žáci
28.5. 08:30
ND084
Vsetín - TJ Rožnov p/R
14 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.