Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
13.11. 15:00
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
42 : 28
2.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
13.11. 11:00
AM038
Rožnov - Sokolnice
41 : 10
Žákovská liga starších žáků
5.3. 17:20
AO154
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
5.3. 16:40
AO153
Strakonice A - Zlín
15 : 11
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:40
AO147
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
5.3. 09:20
AO142
Karviná A - Zlín
23 : 6
12.2. 14:00
AO123
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 09:00
AO119
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
11.12. 17:20
AO030
Jičín - Úvaly
15 : 7
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 11:20
AO021
Košutka - Úvaly
18 : 7
11.12. 10:40
AO020
Lovosice A - Jičín
18 : 9
2.liga žen M
15.5. 13:00
AT126
Karviná - V. Meziříčí
26 : 34
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.3. 17:00
AX087
Karviná - Poruba
20 : 30
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
SML Muži
11.9. 15:00
NA013
Krnov - Třinec
16 : 21
SML Starší žáci
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
14.5. 12:30
NC107
Karviná A - Zubří A
31 : 25
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
9.10. 11:30
NC024
Kopřivnice A - F.-Místek A
16 : 26
5.9. 09:00
NC002
Zubří A - Vsetín
35 : 17
SML Mladší žáci
28.5. 08:30
ND084
Vsetín - TJ Rožnov p/R
14 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.