Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 18:00
AF132
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
10.4. 17:00
AF114
L.Zubří - Napajedla
23 : 21
26.3. 18:00
AF100
Paskov - Trnávka
24 : 19
27.2. 17:00
AF081
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
19.2. 17:30
AF073
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
12.2. 14:30
AF071
Polanka - L.Zubří
32 : 19
11.12. 17:30
AF062
Vsetín - L.Zubří
41 : 22
7.11. 17:00
AF033
Zubří jun. - Vsetín
35 : 25
24.10. 17:00
AF027
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2.10. 18:00
AF010
Holešov - Napajedla
28 : 38
25.9. 18:00
AF003
Havířov - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
5.3. 13:15
AG088
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4.12. 15:00
AG060
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
23 : 21
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
7.11. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 24
9.10. 12:00
AG016
Frýdek-Místek - Náchod
32 : 22
2.liga starších dorostenců M
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 12:30
AI071
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN046
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 15:45
AZA008
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 09:30
AZA002
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.