Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 18:00
AF132
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
10.4. 17:00
AF114
L.Zubří - Napajedla
23 : 21
26.3. 18:00
AF100
Paskov - Trnávka
24 : 19
27.2. 17:00
AF081
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
19.2. 17:30
AF073
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
12.2. 14:30
AF071
Polanka - L.Zubří
32 : 19
11.12. 17:30
AF062
Vsetín - L.Zubří
41 : 22
7.11. 17:00
AF033
Zubří jun. - Vsetín
35 : 25
24.10. 17:00
AF027
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2.10. 18:00
AF010
Holešov - Napajedla
28 : 38
25.9. 18:00
AF003
Havířov - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
5.3. 13:15
AG088
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4.12. 15:00
AG060
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
23 : 21
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
7.11. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 24
9.10. 12:00
AG016
Frýdek-Místek - Náchod
32 : 22
2.liga starších dorostenců M
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 12:30
AI071
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN046
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 15:45
AZA008
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 09:30
AZA002
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.