Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 18:00
AF132
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
10.4. 17:00
AF114
L.Zubří - Napajedla
23 : 21
26.3. 18:00
AF100
Paskov - Trnávka
24 : 19
27.2. 17:00
AF081
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
19.2. 17:30
AF073
Vsetín - Přerov "B"
38 : 24
12.2. 14:30
AF071
Polanka - L.Zubří
32 : 19
11.12. 17:30
AF062
Vsetín - L.Zubří
41 : 22
7.11. 17:00
AF033
Zubří jun. - Vsetín
35 : 25
24.10. 17:00
AF027
L.Zubří - Trnávka
22 : 20
2.10. 18:00
AF010
Holešov - Napajedla
28 : 38
25.9. 18:00
AF003
Havířov - Holešov
34 : 29
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
5.3. 13:15
AG088
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4.12. 15:00
AG060
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
23 : 21
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
7.11. 15:00
AG033
Zubří - Ostrava
39 : 24
9.10. 12:00
AG016
Frýdek-Místek - Náchod
32 : 22
2.liga starších dorostenců M
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 12:30
AI071
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN046
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 13:30
AZA015
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
5.6. 10:30
AZA012
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
4.6. 15:45
AZA008
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
4.6. 12:45
AZA005
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
4.6. 09:30
AZA002
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.