Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 18:00
AF126
Paskov - L.Zubří
20 : 21
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
20.11. 18:00
AF047
Havířov - Paskov
33 : 23
23.10. 17:30
AF029
Vsetín - Holešov
38 : 26
9.10. 18:00
AF017
Paskov - V. Bystřice
18 : 31
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
10.4. 14:00
AG112
Ostrava - Karviná
21 : 29
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
27.11. 11:00
AG049
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 25
10.10. 15:00
AG013
Karviná - Bohunice
39 : 23
26.9. 15:00
AG005
N.Veselí - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
23.10. 15:30
AI029
Vsetín - Hranice
19 : 42
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK131
Karviná - Hranice
40 : 24
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
27.11. 09:00
AK049
Frýdek-Místek - Brno
30 : 18
10.10. 17:00
AK013
Karviná - Brno
45 : 18
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 10:30
AM131
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
SML Muži
6.11. 13:00
NA065
Krnov - Klimkovice
31 : 25
SML Starší žáci
4.6. 08:00
NC080
Kopřivnice A - F.-Místek A
19 : 31
21.5. 08:00
NC110
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 25
30.4. 12:30
NC088
Karviná A - F.-Místek A
41 : 17
23.10. 13:50
NC030
Vsetín - Zubří A
25 : 37
10.10. 09:00
NC023
Zubří A - Karviná A
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.