Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
10.4. 17:00
AE112
Telnice - SK Kuřim
36 : 29
3.4. 15:00
AE107
Bohunice - Sokolnice
27 : 16
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
11.12. 17:00
AE065
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
28.11. 17:00
AE051
Telnice - Prostějov
30 : 30
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
14.11. 11:00
AE037
Maloměřice - H.Brod
38 : 25
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
17.10. 17:00
AE024
SK Kuřim - Prostějov
40 : 32
3.10. 15:00
AE011
Bohunice - Prostějov
25 : 21
25.9. 15:00
AE001
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 16
2.liga mužů SM
1.5. 10:30
AF122
Holešov - Trnávka
41 : 25
1.liga starších dorostenců
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
2.liga starších dorostenců M
8.5. 15:00
AI129
Maloměřice - Polanka
15 : 35
14.11. 17:00
AI037
Maloměřice - Přerov
23 : 28
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 13:00
AK129
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
14.11. 15:00
AK037
Maloměřice - Brno
24 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
25.9. 13:00
AM001
Velké Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN017
Tišnov - Ivančice
21 : 28
2.liga žen M
6.11. 13:00
AT047
Bohunice - Karviná
24 : 28
1.liga starších dorostenek
2.10. 16:30
AU018
Spartak Třebíč - Olomouc
27 : 36
1.liga mladších dorostenek M
6.11. 15:00
AX047
Bohunice - Karviná
26 : 25
Jihomoravská liga mužů
29.5. 17:00
LA066
Bohunice B - Nové Bránice
36 : 20
22.5. 10:30
LA065
Nové Bránice - SK Kuřim B
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.