Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Dostál
Mateřský klub
Slavia Hradec Králové
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
12.12. 12:00
AH063
Chrudim - Rokycany
15 : 34
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
12.12. 14:30
AL063
Chrudim - Úvaly
22 : 22
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
23.10. 11:00
AW031
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň
18 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.