Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Dostál
Mateřský klub
Slavia Hradec Králové
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
12.12. 12:00
AH063
Chrudim - Rokycany
15 : 34
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
12.12. 14:30
AL063
Chrudim - Úvaly
22 : 22
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
23.10. 11:00
AW031
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň
18 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.