Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
23.10. 15:00
AL027
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
2.liga mladších dorostenců M
2.4. 15:00
AM108
HK Ivančice - V. Bystřice
41 : 32
19.3. 13:00
AM093
Velké Meziříčí - Rožnov
24 : 30
26.2. 14:00
AM070
V. Bystřice - Napajedla
29 : 20
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN059
Zlín - Přerov
28 : 29
1.liga žen
16.4. 13:00
AR113
H.Brod - SVŠ Plzeň A
26 : 21
13.3. 15:00
AR089
Otrokovice - Liberec
37 : 27
14.11. 17:00
AR049
Č.Budějovice - Zlín j.
22 : 27
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
1.liga starších dorostenek
14.11. 15:00
AU049
Č.Budějovice - Zlín
14 : 43
13.11. 14:00
AU051
Spartak Třebíč - SVŠ Plzeň
25 : 29
2.10. 15:00
AU017
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
16.4. 11:00
AW113
H.Brod - SVŠ Plzeň
20 : 22
2.10. 11:00
AW017
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 10:30
AX070
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
Český pohár žen
4.9. 17:00
AY004
Bohunice - V. Meziříčí
17 : 30
Jihomoravská liga mužů
8.5. 17:00
LA053
Brno IV - Tišnov
18 : 29
8.5. 10:30
LA054
Nové Bránice - HK Ivančice B
25 : 22
10.4. 10:30
LA084
Újezd u Brna - Nové Bránice
33 : 33
2.4. 18:45
LA080
HK Ivančice B - Tišnov
25 : 31
28.11. 17:00
LA044
Tišnov - SK Kuřim B
24 : 29
13.11. 16:30
LA034
Třešť - V. Meziříčí B
25 : 21
24.10. 15:00
LA022
Brno IV - SK Kuřim B
23 : 20
26.9. 17:00
LA002
SK Kuřim B - HK Ivančice B
20 : 28
Divize mužů
4.6. 13:00
LB052
Juliánov B - SK Kuřim C
36 : 21
17.4. 11:00
LB049
Hostěrádky - Juliánov B
18 : 16
27.3. 13:00
LB033
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
28 : 25
12.11. 18:00
LB003
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
37 : 24
24.10. 11:00
LB014
Hostěrádky - SK Kuřim C
31 : 18
19.9. 11:00
LB019
Hostěrádky - Juliánov B
20 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.