Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
30.4. 16:00
AB125
Ostrava - Jičín "B"
28 : 29
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
6.3. 12:00
AB086
Ostrava - Chodov
20 : 20
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.4. 17:00
AE108
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
27.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Prostějov
29 : 28
19.3. 15:00
AE093
V. Meziříčí - Juliánov
28 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
10.10. 17:00
AE016
Juliánov - Ivančice
21 : 34
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
2.liga mužů SM
26.2. 16:00
AF070
V. Bystřice - Napajedla
30 : 21
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
1.liga starších dorostenců
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
20.2. 13:00
AG076
Jičín - Náchod
32 : 18
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
27.3. 17:00
AI102
Maloměřice - Prostějov
25 : 23
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
20.2. 15:00
AJ076
Jičín - Náchod
29 : 23
1.liga mladších dorostenců M
27.3. 15:00
AK102
Maloměřice - Prostějov
42 : 29
26.3. 14:00
AK098
N.Veselí - Hranice
28 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.