Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
30.4. 16:00
AB125
Ostrava - Jičín "B"
28 : 29
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
6.3. 12:00
AB086
Ostrava - Chodov
20 : 20
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.4. 17:00
AE108
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
27.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Prostějov
29 : 28
19.3. 15:00
AE093
V. Meziříčí - Juliánov
28 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
10.10. 17:00
AE016
Juliánov - Ivančice
21 : 34
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
2.liga mužů SM
26.2. 16:00
AF070
V. Bystřice - Napajedla
30 : 21
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
1.liga starších dorostenců
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
20.2. 13:00
AG076
Jičín - Náchod
32 : 18
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
27.3. 17:00
AI102
Maloměřice - Prostějov
25 : 23
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
20.2. 15:00
AJ076
Jičín - Náchod
29 : 23
1.liga mladších dorostenců M
27.3. 15:00
AK102
Maloměřice - Prostějov
42 : 29
26.3. 14:00
AK098
N.Veselí - Hranice
28 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.