Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga starších žaček
12.3. 10:15
OL022
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
16 : 28
Divize starších žaček
28.5. 10:00
OM026
Zlín "B" - Žeravice
26 : 19
15.5. 09:00
OM019
Zlín "B" - DHK Litovel
32 : 4
1.5. 10:00
OM013
Kunovice - DHK Litovel
29 : 13
Středomoravská liga mladších žáků
26.3. 13:00
ON002
V. Bystřice - Olomouc
25 : 12
Divize mladších žáků
28.5. 15:30
OR025
U.Hradiště - Napajedla
17 : 15
26.5. 17:00
OR026
Bystřice pod Hostýnem - Hranice
9 : 14
Středomoravská liga mladších žaček
28.5. 09:00
OS026
Zlín - Žeravice
34 : 2
19.3. 15:15
OS022
Uherské Hradiště - Zora Olomouc
6 : 12
Divize mladších žaček
1.5. 11:15
OT013
Kunovice - Litovel
22 : 7
9.4. 09:30
OT007
Velká n.V. - Litovel
27 : 2
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
24.10. 10:00
OC024
Luhačovice - Hranice
19 : 20
4.9. 00:00
OC001
Zlín - Sokol II.Prostějov
27 : 21
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OD030
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
9.10. 11:00
OD017
Otrokovice - Zora Olomouc
13 : 38
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
23.10. 10:00
OE023
Veselí n.M. - Měnín
49 : 3
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
6.11. 00:00
OH030
Zlín "B" - Otrokovice
18 : 12
9.10. 09:30
OH017
Otrokovice - Zora Olomouc
2 : 27
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
23.10. 09:00
OI023
Veselí n.M. - Velká n.V.
13 : 8
18.9. 09:00
OI008
Velká n.V. - Veselí n.M.
11 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.