Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE130
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
7.5. 13:00
AI130
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:00
AX119
Kunovice - Zábřeh
16 : 23
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
15.5. 10:45
OA108
Zlín B - Kostelec B
32 : 29
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
26.9. 10:30
OA024
Dřevohostice - Tatran Litovel B
20 : 13
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.