Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE130
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
7.5. 13:00
AI130
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:00
AX119
Kunovice - Zábřeh
16 : 23
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
15.5. 10:45
OA108
Zlín B - Kostelec B
32 : 29
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
26.9. 10:30
OA024
Dřevohostice - Tatran Litovel B
20 : 13
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.