Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 15:00
AE120
Bohunice - Ivančice
21 : 26
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
6.3. 17:00
AE088
Juliánov - Bohunice
22 : 21
27.2. 18:00
AE084
Sokolnice - Telnice
33 : 30
10.10. 12:00
AE014
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 10:30
AF069
Holešov - Havířov
27 : 22
14.11. 11:00
AF037
Napajedla - Přerov "B"
38 : 27
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
20.2. 15:30
AI076
Hranice - Maloměřice
57 : 24
16.10. 11:00
AI019
Přerov - Polanka
13 : 27
10.10. 16:30
AI014
Prostějov - Litovel
37 : 41
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AK126
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 14:00
AK076
Hranice - Maloměřice
32 : 19
2.liga mladších dorostenců M
14.11. 09:00
AM037
Napajedla - Kostelec n.H.
17 : 26
2.liga žen M
20.11. 13:00
AT056
Kunovice - Olomouc
31 : 22
3.10. 11:15
AT018
HSK Vlčnov - Měnín
43 : 13
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX056
Kunovice - Poruba
16 : 32
3.10. 09:30
AX018
Vlčnov - Olomouc
23 : 28
Jihomoravská liga mužů
17.4. 17:00
LA086
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
3.4. 17:00
LA078
SK Kuřim B - Újezd u Brna
32 : 24
Divize mužů
3.4. 13:00
LB037
SK Kuřim C - Juliánov B
27 : 39
Středomoravská liga muži
4.6. 16:00
OA125
Žeravice - U.Hradiště
19 : 23
8.5. 10:30
OA101
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
11.9. 17:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Droždín
28 : 21
Divize starších žaček
4.6. 13:30
OM030
Žeravice - Hodonín
26 : 20
Divize mladších žáků
4.6. 14:45
OP030
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
8.5. 09:00
OP016
Házená Uničov - Žeravice
12 : 11
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.