Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 15:00
AE120
Bohunice - Ivančice
21 : 26
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
6.3. 17:00
AE088
Juliánov - Bohunice
22 : 21
27.2. 18:00
AE084
Sokolnice - Telnice
33 : 30
10.10. 12:00
AE014
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 10:30
AF069
Holešov - Havířov
27 : 22
14.11. 11:00
AF037
Napajedla - Přerov "B"
38 : 27
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
20.2. 15:30
AI076
Hranice - Maloměřice
57 : 24
16.10. 11:00
AI019
Přerov - Polanka
13 : 27
10.10. 16:30
AI014
Prostějov - Litovel
37 : 41
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AK126
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 14:00
AK076
Hranice - Maloměřice
32 : 19
2.liga mladších dorostenců M
14.11. 09:00
AM037
Napajedla - Kostelec n.H.
17 : 26
2.liga žen M
20.11. 13:00
AT056
Kunovice - Olomouc
31 : 22
3.10. 11:15
AT018
HSK Vlčnov - Měnín
43 : 13
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX056
Kunovice - Poruba
16 : 32
3.10. 09:30
AX018
Vlčnov - Olomouc
23 : 28
Jihomoravská liga mužů
17.4. 17:00
LA086
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
3.4. 17:00
LA078
SK Kuřim B - Újezd u Brna
32 : 24
Divize mužů
3.4. 13:00
LB037
SK Kuřim C - Juliánov B
27 : 39
Středomoravská liga muži
4.6. 16:00
OA125
Žeravice - U.Hradiště
19 : 23
8.5. 10:30
OA101
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
11.9. 17:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Droždín
28 : 21
Divize starších žaček
4.6. 13:30
OM030
Žeravice - Hodonín
26 : 20
Divize mladších žáků
4.6. 14:45
OP030
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
8.5. 09:00
OP016
Házená Uničov - Žeravice
12 : 11
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.