Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga žen
10.4. 11:00
AR106
Liberec - Astra
28 : 23
24.10. 11:30
AR035
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 22
1.liga starších dorostenek
24.10. 13:30
AU035
Kobylisy - Č.Budějovice
23 : 24
Severočeská liga muži
18.9. 10:30
MU004
Česká Lípa - Žatec
20 : 18
Severočeská divize – mladší žáci
26.3. 15:45
8MD010
Jablonec - Chomutov
12 : 7
26.3. 15:00
8MD009
Liberec A - Tygři Ústí
20 : 11
26.3. 14:15
8MD008
Žatec - Jablonec
10 : 11
26.3. 13:30
8MD007
Chomutov - Liberec A
9 : 12
26.3. 12:45
8MD006
Tygři Ústí - Žatec
13 : 11
26.3. 12:00
8MD005
Liberec A - Jablonec
23 : 14
26.3. 11:15
8MD004
Chomutov - Žatec
12 : 6
26.3. 10:30
8MD003
Jablonec - Tygři Ústí
12 : 10
26.3. 09:45
8MD002
Žatec - Liberec A
4 : 24
26.3. 09:00
8MD001
Tygři Ústí - Chomutov
12 : 10
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.