Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
19.2. 18:00
AA107
Jičín - Karviná
28 : 28
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
11.12. 16:30
AA087
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
10.11. 18:00
AA055
Přerov - Jičín
29 : 27
16.10. 17:00
AA042
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
19.9. 10:30
AA008
Karviná - Dukla
30 : 20
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
26.3. 17:00
AB100
Košutka - Litovel
24 : 23
5.12. 17:00
AB059
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
21.11. 17:00
AB048
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
21.11. 15:00
AJ048
Jičín - Ml. Boleslav
43 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL128
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
26.3. 15:00
AL100
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
11.5. 17:00
AP207
Most - J.Hradec
31 : 24
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
2.4. 18:00
AP169
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
22.1. 17:00
AP100
Most - Šaľa
31 : 27
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 17:30
AP064
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.