Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
19.2. 18:00
AA107
Jičín - Karviná
28 : 28
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
11.12. 16:30
AA087
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
10.11. 18:00
AA055
Přerov - Jičín
29 : 27
16.10. 17:00
AA042
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
19.9. 10:30
AA008
Karviná - Dukla
30 : 20
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
26.3. 17:00
AB100
Košutka - Litovel
24 : 23
5.12. 17:00
AB059
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
21.11. 17:00
AB048
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
21.11. 15:00
AJ048
Jičín - Ml. Boleslav
43 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL128
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
26.3. 15:00
AL100
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
11.5. 17:00
AP207
Most - J.Hradec
31 : 24
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
2.4. 18:00
AP169
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
22.1. 17:00
AP100
Most - Šaľa
31 : 27
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 17:30
AP064
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.