Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
13.2. 09:30
AZ053
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 12:30
AZ062
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
12.2. 10:00
AZ060
Karviná - Hlučín
16 : 13
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
Jihomoravská liga mužů
7.11. 17:00
LA029
SK Kuřim B - D. Cerekev
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
7.11. 13:30
LF041
SK Kuřim - D. Cerekev
17 : 27
Středomoravská liga muži
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
4.6. 10:30
OA123
Kostelec B - Dřevohostice
34 : 24
16.10. 16:00
OA040
Žeravice - Bystřice "B"
24 : 26
16.10. 10:30
OA042
Kostelec B - Zlín B
29 : 23
12.9. 10:30
OA007
Senice - Žeravice
29 : 20
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
Divize mladších žáků
11.6. 12:00
OP003
Senice na Hané - Horka nad Moravou
19 : 7
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT026
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 10:00
OC028
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 13:30
OD019
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
11 : 23
19.9. 10:00
OD008
DHK Litovel - Zlín "B"
5 : 32
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:45
OF026
Žeravice - Litovel
18 : 19
12.9. 09:00
OF005
Senice na Hané - Žeravice
9 : 22
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 12:30
OH019
Žeravice - Uherské Hradiště
12 : 19
19.9. 09:00
OH008
Litovel - Zlín "B"
8 : 23
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.