Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE082
Ivančice - Juliánov
32 : 27
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
4.12. 15:00
AE058
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
7.11. 15:00
AE035
SK Kuřim - Juliánov
37 : 30
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga mužů SM
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
21.11. 11:00
AF048
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
9.10. 17:00
AF015
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1.liga starších dorostenců
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
2.liga starších dorostenců M
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
4.12. 13:00
AI058
Prostějov - Polanka
25 : 29
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
3.10. 11:00
AI010
Maloměřice - Hranice
22 : 35
26.9. 12:00
AI006
Zlín - Vsetín
38 : 32
1.liga mladších dorostenců M
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
4.12. 17:00
AK058
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
3.10. 09:00
AK010
Maloměřice - Hranice
31 : 30
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AM082
HK Ivančice - Rožnov
30 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
21.11. 09:00
AM048
Napajedla - Rožnov
18 : 38
9.10. 15:00
AM015
Napajedla - Bystřice p.H.
17 : 38
Český pohár mužů
18.9. 09:00
AN044
Prostějov - Napajedla
24 : 27
28.8. 10:30
AN021
Uničov - Prostějov
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 14:30
AZ057
H. Brod - VŠ Plzeň
15 : 23
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.