Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
13.2. 09:30
AZ053
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 12:30
AZ062
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
12.2. 10:00
AZ060
Karviná - Hlučín
16 : 13
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
Jihomoravská liga mužů
7.11. 17:00
LA029
SK Kuřim B - D. Cerekev
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
7.11. 13:30
LF041
SK Kuřim - D. Cerekev
17 : 27
Středomoravská liga muži
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
4.6. 10:30
OA123
Kostelec B - Dřevohostice
34 : 24
16.10. 16:00
OA040
Žeravice - Bystřice "B"
24 : 26
16.10. 10:30
OA042
Kostelec B - Zlín B
29 : 23
12.9. 10:30
OA007
Senice - Žeravice
29 : 20
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
Divize mladších žáků
11.6. 12:00
OP003
Senice na Hané - Horka nad Moravou
19 : 7
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT026
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 10:00
OC028
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 13:30
OD019
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
11 : 23
19.9. 10:00
OD008
DHK Litovel - Zlín "B"
5 : 32
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:45
OF026
Žeravice - Litovel
18 : 19
12.9. 09:00
OF005
Senice na Hané - Žeravice
9 : 22
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 12:30
OH019
Žeravice - Uherské Hradiště
12 : 19
19.9. 09:00
OH008
Litovel - Zlín "B"
8 : 23
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.