Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE082
Ivančice - Juliánov
32 : 27
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
4.12. 15:00
AE058
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
7.11. 15:00
AE035
SK Kuřim - Juliánov
37 : 30
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga mužů SM
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
21.11. 11:00
AF048
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
9.10. 17:00
AF015
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1.liga starších dorostenců
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
2.liga starších dorostenců M
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
4.12. 13:00
AI058
Prostějov - Polanka
25 : 29
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
3.10. 11:00
AI010
Maloměřice - Hranice
22 : 35
26.9. 12:00
AI006
Zlín - Vsetín
38 : 32
1.liga mladších dorostenců M
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
4.12. 17:00
AK058
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
3.10. 09:00
AK010
Maloměřice - Hranice
31 : 30
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AM082
HK Ivančice - Rožnov
30 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
21.11. 09:00
AM048
Napajedla - Rožnov
18 : 38
9.10. 15:00
AM015
Napajedla - Bystřice p.H.
17 : 38
Český pohár mužů
18.9. 09:00
AN044
Prostějov - Napajedla
24 : 27
28.8. 10:30
AN021
Uničov - Prostějov
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 14:30
AZ057
H. Brod - VŠ Plzeň
15 : 23
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.