Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE082
Ivančice - Juliánov
32 : 27
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
4.12. 15:00
AE058
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
7.11. 15:00
AE035
SK Kuřim - Juliánov
37 : 30
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga mužů SM
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
21.11. 11:00
AF048
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
9.10. 17:00
AF015
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1.liga starších dorostenců
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
2.liga starších dorostenců M
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
4.12. 13:00
AI058
Prostějov - Polanka
25 : 29
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
3.10. 11:00
AI010
Maloměřice - Hranice
22 : 35
26.9. 12:00
AI006
Zlín - Vsetín
38 : 32
1.liga mladších dorostenců M
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
4.12. 17:00
AK058
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
3.10. 09:00
AK010
Maloměřice - Hranice
31 : 30
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AM082
HK Ivančice - Rožnov
30 : 41
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
21.11. 09:00
AM048
Napajedla - Rožnov
18 : 38
9.10. 15:00
AM015
Napajedla - Bystřice p.H.
17 : 38
Český pohár mužů
18.9. 09:00
AN044
Prostějov - Napajedla
24 : 27
28.8. 10:30
AN021
Uničov - Prostějov
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 14:30
AZ057
H. Brod - VŠ Plzeň
15 : 23
13.2. 13:00
AZ056
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.