Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
13.2. 09:30
AZ053
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 12:30
AZ062
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
12.2. 10:00
AZ060
Karviná - Hlučín
16 : 13
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
Jihomoravská liga mužů
7.11. 17:00
LA029
SK Kuřim B - D. Cerekev
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
7.11. 13:30
LF041
SK Kuřim - D. Cerekev
17 : 27
Středomoravská liga muži
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
4.6. 10:30
OA123
Kostelec B - Dřevohostice
34 : 24
16.10. 16:00
OA040
Žeravice - Bystřice "B"
24 : 26
16.10. 10:30
OA042
Kostelec B - Zlín B
29 : 23
12.9. 10:30
OA007
Senice - Žeravice
29 : 20
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
Divize mladších žáků
11.6. 12:00
OP003
Senice na Hané - Horka nad Moravou
19 : 7
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT026
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 10:00
OC028
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 13:30
OD019
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
11 : 23
19.9. 10:00
OD008
DHK Litovel - Zlín "B"
5 : 32
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:45
OF026
Žeravice - Litovel
18 : 19
12.9. 09:00
OF005
Senice na Hané - Žeravice
9 : 22
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 12:30
OH019
Žeravice - Uherské Hradiště
12 : 19
19.9. 09:00
OH008
Litovel - Zlín "B"
8 : 23
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.