Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Renata Vondráčková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC101
Bohemians - Bolevec
23 : 18
28.11. 17:00
AC053
Chodov B - Praha 4
24 : 33
20.11. 15:30
AC043
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:00
AD119
Dukla jun. - S.Vršovice
36 : 23
9.4. 17:00
AD113
TJ Sokol Bělá - Most
23 : 13
19.3. 10:00
AD095
Náchod "B" - Ústí n.L.
18 : 23
20.11. 10:30
AD043
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
1.liga starších dorostenců
16.4. 14:00
AG119
Dukla - Kopřivnice
30 : 31
2.liga starších dorostenců Č
28.11. 15:00
AH053
Chodov - L.Vršovice
20 : 18
1.liga mladších dorostenců Č
16.4. 12:00
AJ119
Dukla - S.Vršovice
40 : 26
19.3. 12:30
AJ095
Náchod - Lovosice
18 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
2.10. 10:00
AL012
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
19.2. 10:30
AW072
Háje - H.Brod
14 : 32
20.11. 13:00
AW055
KF Ledeč n. S. - Slavia
24 : 29
Český pohár žen
5.9. 18:00
AY002
Střešovice - Strakonice
25 : 10
Společná regionální liga
2.10. 12:00
CR013
Zruč n.S. - Ml. Boleslav B
26 : 26
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.